Przejdź do treści
Premium Fashion Benefits >
Oszczędzaj z Answear Club >
Dostawa nawet w 24h >
Newsletter >
Regularne nowości >

Answear Club

logo answear

PAIKKA Smycz dla psa L 1031018

-10% z kodem: WARM*
339,99 zł
Kolor: beżowy
PAIKKA smycz dla psa S 1031029
PAIKKA smycz dla psa L 1031030
PAIKKA obroża dla psa XS 1031023
PAIKKA obroża dla psa L 1031025
PAIKKA obroża dla psa XL 1031026
PAIKKA smycz dla psa L 1031018
PAIKKA smycz dla psa L 1031028
WARM APP

*-10% z kodem: WARM przy zakupach za min. 399 zł. W appce masz -15%!

WARM APP
Pobierz APP

Smycz dla psa wszechstronna PAIKKA Lignify MultiLeash – połączenie stylu i funkcjonalności

PAIKKA Lignify MultiLeash to wszechstronna smycz dla psa, która odpowiada na potrzeby aktywnych właścicieli. Ten model, zaprojektowany z myślą o połączeniu praktyczności z estetyką, cechuje się inteligentną funkcjonalnością oraz nowoczesnym skandynawskim designem. Wykonana z LIGNIFY, roślinnej skóry z recyklingu, prezentuje się stylowo, jednocześnie oferując trwałość i komfort użytkowania.

Czym wyróżnia się smycz PAIKKA Lignify MultiLeash?

  • Wszechstronna funkcjonalność sprzyja dostosowaniu smyczy do różnych stylów prowadzenia psa
  • Wykonanie z LIGNIFY, roślinnej skóry z recyklingu, pozwala na trwałość i estetyczny wygląd
  • Długość 300 cm sprzyja swobodzie ruchu psa, jednocześnie ułatwiając kontrolę opiekuna
  • Nowoczesny skandynawski design dodaje elegancji i podkreśla styl właściciela oraz psa
  • Szerokość 2,5 cm pozwala na komfortowy chwyt i pewne prowadzenie psa
Dane produktu
Kod producenta
1031018
Kolor producenta
Taupe
Kolor
beżowy
Marka
PAIKKA
Materiał
Materiał główny:
100% Imitacja skóry
Materiał dodatkowy:
100% Poliester
Wymiary
Wymiary:
300 x 2,5 cm
Podobne produkty
-20% z kodem: WARM*
PAIKKA Obroża dla psa L 1031013
PAIKKA
Obroża dla psa L
189,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 40 cm 1041073
PAIKKA
Płaszcz dla psa 40 cm
369,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 50 cm 1041075
PAIKKA
Płaszcz dla psa 50 cm
379,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 30 cm 1041071
PAIKKA
Płaszcz dla psa 30 cm
339,99 zł
-11%
extra -5% z kodem: WARM*
OYOY Obroża dla psa Perry Dog Collar XL
OYOY
Obroża dla psa Perry Dog Collar XL
Cena aktualna:
79,99 zł
Cena regularna: 179,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,99 zł
-10% z kodem: WARM*
Bebobi Torba 47 x 3 x 32 cm TMAB.OFF
Bebobi
Torba 47 x 3 x 32 cm
249,99 zł
-11%
extra -5% z kodem: WARM*
OYOY Obroża dla psa Perry Dog Collar L
OYOY
Obroża dla psa Perry Dog Collar L
Cena aktualna:
79,99 zł
Cena regularna: 179,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,99 zł
-36%
Medicine Kurtka dla pupila
Medicine
Kurtka dla pupila
Cena aktualna:
69,90 zł
Cena regularna: 109,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,90 zł
-20% z kodem: WARM*
HAY Obroża dla psa M/L
HAY
Obroża dla psa M/L
129,99 zł
PAIKKA Bluza dla psa 30 cm 1041121
PAIKKA
Bluza dla psa 30 cm
249,99 zł
HAY Apaszka dla psa 55 x 55 cm kolor pomarańczowy
HAY
Apaszka dla psa 55 x 55 cm
59,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla psa 1,5 x 300 cm 1039044
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla psa 1,5 x 300 cm
169,99 zł
extra -5% z kodem: WARM*
PAIKKA Kurtka dla psa 48 x 42 x 2,1 cm 1041089
PAIKKA
Kurtka dla psa 48 x 42 x 2,1 cm
Cena aktualna:
369,99 zł
Cena regularna: 489,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 389,99 zł
Barbour Płaszcz dla psa DCO0004
Barbour
Płaszcz dla psa
279,99 zł
-20% z kodem: WARM*
Barbour Płaszcz dla psa
Barbour
Płaszcz dla psa
319,99 zł
-20% z kodem: WARM*
Barbour Płaszcz dla psa Brampton Quilted Dog Coat kolor multicolor
Barbour
Płaszcz dla psa Brampton Quilted Dog Coat
279,99 zł
-50%
Medicine Sweter dla pupila
Medicine
Sweter dla pupila
Cena aktualna:
39,90 zł
Cena regularna: 79,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,90 zł
Carhartt WIP Kurtka dla psa
Carhartt WIP
Kurtka dla psa
259,99 zł
-29%
extra -5% z kodem: WARM*
Barbour  DCO0012TN51
Barbour
Barbour
Cena aktualna:
259,99 zł
Cena regularna: 369,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 369,99 zł
-10% z kodem: WARM*
Bebobi Nerka na smaczki dla psa 22 x 16 x 5 cm NKA23B.SNMKA23B
Bebobi
Nerka na smaczki dla psa 22 x 16 x 5 cm
239,99 zł
Barbour Płaszcz dla psa DCO0091
Barbour
Płaszcz dla psa
339,99 zł
-28%
Medicine Kurtka dla pupila
Medicine
Kurtka dla pupila
Cena aktualna:
49,90 zł
Cena regularna: 119,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,90 zł
-55%
Medicine Sweter dla pupila
Medicine
Sweter dla pupila
Cena aktualna:
39,90 zł
Cena regularna: 89,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,90 zł
Barbour Płaszcz dla psa
Barbour
Płaszcz dla psa
269,99 zł
-46%
Medicine Kurtka dla pupila
Medicine
Kurtka dla pupila
Cena aktualna:
69,90 zł
Cena regularna: 129,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129,90 zł
-20% z kodem: WARM*
Barbour Szelki dla psa
Barbour
Szelki dla psa
229,99 zł
-20% z kodem: WARM*
HAY Obroża dla psa S/M
HAY
Obroża dla psa S/M
109,99 zł
-20% z kodem: WARM*
HAY Obroża dla psa S/M
HAY
Obroża dla psa S/M
109,99 zł
-28%
Medicine Kurtka dla pupila
Medicine
Kurtka dla pupila
Cena aktualna:
49,90 zł
Cena regularna: 109,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,90 zł
Odkryj produkty PAIKKA
-18%
extra -5% z kodem: WARM*
PAIKKA Płaszcz przeciwdeszczowy dla psa 48 x 38 x 0,9 cm 1041040
PAIKKA
Płaszcz przeciwdeszczowy dla psa 48 x 38 x 0,9 cm
Cena aktualna:
299,99 zł
Cena regularna: 369,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 369,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 30 cm 1041071
PAIKKA
Płaszcz dla psa 30 cm
339,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 40 cm 1041073
PAIKKA
Płaszcz dla psa 40 cm
369,99 zł
-20% z kodem: WARM*
PAIKKA Obroża dla psa S 1031012
PAIKKA
Obroża dla psa S
169,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 50 cm 1041075
PAIKKA
Płaszcz dla psa 50 cm
379,99 zł
PAIKKA Kurtka dla psa 50 cm 1040113
PAIKKA
Kurtka dla psa 50 cm
449,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla psa 2,5 x 44-65 cm 1039036
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla psa 2,5 x 44-65 cm
99,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Nerka na smaczki dla pupila 1092015
PAIKKA
Nerka na smaczki dla pupila
299,99 zł
extra -5% z kodem: WARM*
PAIKKA Kurtka dla psa 45 x 40 x 2,1 cm 1045181
PAIKKA
Kurtka dla psa 45 x 40 x 2,1 cm
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 539,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Płaszcz przeciwdeszczowy dla pupila 10310311
PAIKKA
Płaszcz przeciwdeszczowy dla pupila
449,99 zł
PAIKKA Nerka na przysmaki dla psa Visibility Treat Bag 22 x 19 x 1 cm kolor czarny 1090014
PAIKKA
Nerka na przysmaki dla psa Visibility Treat Bag 22 x 19 x 1 cm
139,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Obroża dla psa S 1031019
PAIKKA
Obroża dla psa S
169,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla pupila 1,5 x 180 cm 1039030
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla pupila 1,5 x 180 cm
119,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Obroża dla psa XS 1031023
PAIKKA
Obroża dla psa XS
149,99 zł
PAIKKA Bluza dla psa 30 cm 1041121
PAIKKA
Bluza dla psa 30 cm
249,99 zł
-30%
extra -5% z kodem: WARM*
PAIKKA Sweter dla psa 45 x 20 x 1,9 cm 1042103
PAIKKA
Sweter dla psa 45 x 20 x 1,9 cm
Cena aktualna:
144,99 zł
Cena regularna: 209,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 20 cm 1044047
PAIKKA
Sweter dla psa 20 cm
169,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 50 cm 1042105
PAIKKA
Sweter dla psa 50 cm
239,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Saszetka na przysmaki dla psa Visibility Treat Pouch 22 x 19 x 1 cm kolor multicolor 1091004
PAIKKA
Saszetka na przysmaki dla psa Visibility Treat Pouch 22 x 19 x 1 cm
139,99 zł
-21%
extra -5% z kodem: WARM*
PAIKKA Nerka na smaczki dla psa 22 x 19 x 1 cm 1099005
PAIKKA
Nerka na smaczki dla psa 22 x 19 x 1 cm
Cena aktualna:
109,99 zł
Cena regularna: 139,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 40 cm 1041135
PAIKKA
Sweter dla psa 40 cm
209,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 30 cm 1044049
PAIKKA
Sweter dla psa 30 cm
189,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Legowisko chłodzące dla pupila 80 x 60 cm 1021014
PAIKKA
Legowisko chłodzące dla pupila 80 x 60 cm
369,99 zł
PAIKKA Legowisko dla psa 140 x 120 cm 1022015
PAIKKA
Legowisko dla psa 140 x 120 cm
849,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 50 cm 1041137
PAIKKA
Sweter dla psa 50 cm
239,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Smycz dla psa L 1031030
PAIKKA
Smycz dla psa L
339,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Legowisko dla psa 120 x 80 x 5 cm 1022013
PAIKKA
Legowisko dla psa 120 x 80 x 5 cm
529,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Legowisko chłodzące dla pupila 100 x 70 cm 1025008
PAIKKA
Legowisko chłodzące dla pupila 100 x 70 cm
449,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Legowisko chłodzące dla pupila 120 x 80 cm 1025009
PAIKKA
Legowisko chłodzące dla pupila 120 x 80 cm
579,99 zł
-10% z kodem: WARM*
PAIKKA Legowisko chłodzące dla pupila 100 x 70 cm 1028019
PAIKKA
Legowisko chłodzące dla pupila 100 x 70 cm
449,99 zł