Przejdź do treści
Premium Fashion Benefits >
Oszczędzaj z Answear Club >
Dostawa nawet w 24h >
Newsletter >
Regularne nowości >

Answear Club

logo answear

PAIKKA Obroża dla psa XL 1031026

-30% z kodem: BDAY*
209,99 zł
Kolor: brązowy
PAIKKA smycz dla psa S 1031029
PAIKKA smycz dla psa L 1031030
PAIKKA obroża dla psa XS 1031023
PAIKKA obroża dla psa S 1031024
PAIKKA obroża dla psa XL 1031026
PAIKKA smycz dla psa L 1031018
PAIKKA smycz dla psa L 1031028
15 YEARS OF ANSWEAR

*-30% z kodem: BDAY przy zakupach za min. 400 zł.

Szczegóły

Obroża dla psa z Lignify® PAIKKA – połączenie trwałości i skandynawskiego designu

Obroża dla psa PAIKKA z Lignify® to elegancki i funkcjonalny dodatek, powstały z materiału Lignify®, który oferuje szlachetny wygląd, miękkość i fakturę skóry. Ten model sprzyja pełnej swobodzie ruchów i najwyższemu komfortowi noszenia, nawet podczas długich aktywności. Projekt dedykowany jest właścicielom ceniącym wyrafinowany styl oraz dbałość o detale w akcesoriach dla swoich pupili.

Czym wyróżnia się PAIKKA obroża dla psa Lignify®?

  • Materiał Lignify®, który jest roślinną alternatywą dla skóry, sprzyja trwałości i odporności na zużycie
  • Lekka i elastyczna konstrukcja sprzyja pełnej swobodzie ruchów oraz komfortowi noszenia przez psa
  • Łatwość w pielęgnacji, co pozwala na utrzymanie estetycznego wyglądu obroży nawet po częstym użytkowaniu
  • Naturalna ochrona przed UV, wspomagająca dbałość o skórę i sierść pupila w słoneczne dni
  • Ponadczasowy skandynawski design, który czyni obrożę stylowym i eleganckim dodatkiem
Dane produktu
Kod producenta
1031026
Kolor producenta
Brown
Kolor
brązowy
Marka
PAIKKA
Skład
Tworzywo sztuczne, poliester
Wymiary
Wymiary:
59 x 3 cm
Podobne produkty
PAIKKA Sweter dla psa 30 cm 1041133
PAIKKA
Sweter dla psa 30 cm
189,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
PAIKKA Obroża dla psa S 1031019
PAIKKA
Obroża dla psa S
169,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 40 cm 1041135
PAIKKA
Sweter dla psa 40 cm
209,99 zł
adidas Originals Obroża dla pupila KY8799
adidas Originals
Obroża dla pupila
239,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Barbour Obroża dla psa
Barbour
Obroża dla psa
189,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Barbour Smycz dla psa
Barbour
Smycz dla psa
189,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
La Mania Smycz dla psa skórzana Selvo 160 x 2 cm kolor brązowy
La Mania
Smycz dla psa skórzana Selvo 160 x 2 cm
419,99 zł
Medicine Bluza dla pupila brązowa
Medicine
Bluza dla pupila
89,90 zł
Barbour Płaszcz dla psa DCO0101
Barbour
Płaszcz dla psa
339,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
La Mania Obroża dla psa skórzana Selvo S/36 - 42 cm kolor brązowy
La Mania
Obroża dla psa skórzana Selvo S/36 - 42 cm
319,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
La Mania Obroża dla psa skórzana Selvo S/27 - 33 cm kolor brązowy
La Mania
Obroża dla psa skórzana Selvo S/27 - 33 cm
319,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
Carhartt WIP Smycz dla psa
Carhartt WIP
Smycz dla psa
199,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
La Mania Etui na woreczki Selvo 8 x 3 x 3 cm kolor brązowy
La Mania
Etui na woreczki Selvo 8 x 3 x 3 cm
239,99 zł
-29%
extra -10% z kodem: BDAY*
PAIKKA Płaszcz przeciwdeszczowy 48 x 38 x 0,9 cm 1040067
PAIKKA
Płaszcz przeciwdeszczowy 48 x 38 x 0,9 cm
Cena aktualna:
259,99 zł
Cena regularna: 369,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 369,99 zł
-20%
extra -10% z kodem: BDAY*
PAIKKA Kurtka dla psa 48 x 42 x 2,1 cm 1041092
PAIKKA
Kurtka dla psa 48 x 42 x 2,1 cm
Cena aktualna:
429,99 zł
Cena regularna: 539,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
HAY Obroża dla psa 2,5 x 65 cm AD864.D013.AO17
HAY
Obroża dla psa 2,5 x 65 cm
119,99 zł
-30%
extra -10% z kodem: BDAY*
PAIKKA Sweter dla psa 45 x 20 x 1,9 cm 1042103
PAIKKA
Sweter dla psa 45 x 20 x 1,9 cm
Cena aktualna:
144,99 zł
Cena regularna: 209,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,99 zł
Barbour Płaszcz dla psa z dodatkiem wełny DCO0010
Barbour
Płaszcz dla psa z dodatkiem wełny
359,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
OYOY Obroża dla psa Perry Large
OYOY
Obroża dla psa Perry Large
Cena aktualna:
119,99 zł
Cena regularna: 179,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 124,99 zł
-28%
Medicine Kurtka dla pupila
Medicine
Kurtka dla pupila
Cena aktualna:
49,90 zł
Cena regularna: 109,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,90 zł
-15% z kodem: BDAY*
Bebobi Torba 47 x 3 x 32 cm TMAB.OFF
Bebobi
Torba 47 x 3 x 32 cm
249,99 zł
-29%
extra -10% z kodem: BDAY*
Barbour Płaszcz dla psa Reversible Quilt/Borg kolor multicolor
Barbour
Płaszcz dla psa Reversible Quilt/Borg
Cena aktualna:
224,99 zł
Cena regularna: 319,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 319,99 zł
Medicine Bluza dla pupila zielona
Medicine
Bluza dla pupila
99,90 zł
-15% z kodem: BDAY*
HAY Smycz dla psa 160 cm kolor multicolor
HAY
Smycz dla psa 160 cm
119,99 zł
-50%
Medicine Sweter dla pupila
Medicine
Sweter dla pupila
Cena aktualna:
39,90 zł
Cena regularna: 79,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,90 zł
adidas Originals Koszulka dla pupila Pet Cali KY8731
adidas Originals
Koszulka dla pupila Pet Cali
149,99 zł
-19%
extra -10% z kodem: BDAY*
St.Florian  kolor czarny 0
St.Florian
St.Florian
Cena aktualna:
224,99 zł
Cena regularna: 279,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 279,99 zł
Dekoracja świąteczna
Dekoracja świąteczna
309,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Bigso Box of Sweden Organizer na biurko Elisa
Bigso Box of Sweden
Organizer na biurko Elisa
99,99 zł
Odkryj produkty PAIKKA
PAIKKA Sweter dla psa 40 cm 1041135
PAIKKA
Sweter dla psa 40 cm
209,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
PAIKKA Obroża dla psa L 1031021
PAIKKA
Obroża dla psa L
239,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 30 cm 1041133
PAIKKA
Sweter dla psa 30 cm
189,99 zł
-20%
extra -10% z kodem: BDAY*
PAIKKA Płaszcz przeciwdeszczowy dla psa 41 x 26 x 0,9 cm 1042140
PAIKKA
Płaszcz przeciwdeszczowy dla psa 41 x 26 x 0,9 cm
Cena aktualna:
269,99 zł
Cena regularna: 339,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339,99 zł
PAIKKA Obroża fliorescencyjna dla psa 1,5 x 23-30 cm 1039033
PAIKKA
Obroża fliorescencyjna dla psa 1,5 x 23-30 cm
69,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
PAIKKA Płaszcz przeciwdeszczowy dla psa 45 x 40 x 2,1 cm 1042123
PAIKKA
Płaszcz przeciwdeszczowy dla psa 45 x 40 x 2,1 cm
Cena aktualna:
369,99 zł
Cena regularna: 489,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 389,99 zł
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla psa 2,5 x 180 cm 1039032
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla psa 2,5 x 180 cm
209,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 20 cm 1044047
PAIKKA
Sweter dla psa 20 cm
169,99 zł
-30%
extra -10% z kodem: BDAY*
PAIKKA Sweter dla psa 45 x 20 x 1,9 cm 1042103
PAIKKA
Sweter dla psa 45 x 20 x 1,9 cm
Cena aktualna:
144,99 zł
Cena regularna: 209,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 60 cm 1041077
PAIKKA
Płaszcz dla psa 60 cm
389,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
PAIKKA Smycz dla pupila S 1031017
PAIKKA
Smycz dla pupila S
299,99 zł
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla pupila 1,5 x 180 cm 1039030
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla pupila 1,5 x 180 cm
119,99 zł
PAIKKA Płaszcz przeciwdeszczowy dla pupila 10310311
PAIKKA
Płaszcz przeciwdeszczowy dla pupila
449,99 zł
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla psa 2,5 x 300 cm 1039045
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla psa 2,5 x 300 cm
209,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
PAIKKA Obroża dla psa S 1031012
PAIKKA
Obroża dla psa S
169,99 zł
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla psa 2 x 180 cm 1039031
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla psa 2 x 180 cm
169,99 zł
PAIKKA Legowisko dla psa 140 x 120 cm 1022015
PAIKKA
Legowisko dla psa 140 x 120 cm
849,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
PAIKKA 34 x 18 x 1,4 cm 1042101
PAIKKA
34 x 18 x 1,4 cm
189,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 50 cm 1041075
PAIKKA
Płaszcz dla psa 50 cm
379,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
PAIKKA Smycz dla psa S 1031029
PAIKKA
Smycz dla psa S
299,99 zł
PAIKKA Legowisko chłodzące dla pupila 100 x 70 cm 1025008
PAIKKA
Legowisko chłodzące dla pupila 100 x 70 cm
449,99 zł
PAIKKA Nerka na przysmaki dla psa Visibility Treat Bag 22 x 19 x 1 cm kolor czarny 1090014
PAIKKA
Nerka na przysmaki dla psa Visibility Treat Bag 22 x 19 x 1 cm
139,99 zł
PAIKKA Legowisko chłodzące dla pupila 60 x 45 cm 1025010
PAIKKA
Legowisko chłodzące dla pupila 60 x 45 cm
189,99 zł
PAIKKA Legowisko chłodzące dla pupila 100 x 70 cm 1028019
PAIKKA
Legowisko chłodzące dla pupila 100 x 70 cm
449,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
PAIKKA Legowisko dla psa 120 x 80 x 5 cm 1022013
PAIKKA
Legowisko dla psa 120 x 80 x 5 cm
529,99 zł
PAIKKA Legowisko dla psa 100 x 70 cm 1022014
PAIKKA
Legowisko dla psa 100 x 70 cm
649,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 30 cm 1041071
PAIKKA
Płaszcz dla psa 30 cm
339,99 zł
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla psa 1,5 x 300 cm 1039044
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla psa 1,5 x 300 cm
169,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
PAIKKA Legowisko dla pupila 90 x 70 x 24 cm kolor szary 1028012
PAIKKA
Legowisko dla pupila 90 x 70 x 24 cm
549,99 zł