Przejdź do treści
Premium Fashion Benefits >
Oszczędzaj z Answear Club >
Dostawa nawet w 24h >
Newsletter >
Regularne nowości >

Answear Club

logo answear

Hoff CITY CHERRY sneakersy damskie bordowe 22602408

-20% z kodem: BDAY*
599,99 zł
Kolor: bordowy
Hoff CITY AUBERGINE sneakersy bordowe 22602427
Hoff CITY CHERRY sneakersy damskie bordowe 22602408
Hoff CITY GREEN sneakersy męskie zielone 22602411
Hoff CITY TAUPE sneakersy męskie brązowe 22602410
Hoff CITY DARK BLUE sneakersy męskie granatowe 22602409
Hoff CITY BLACK sneakersy czarne 22602431
Hoff CITY NAVY BLUE sneakersy granatowe 22602429
Hoff CITY BROWN sneakersy brązowe 22602414
15 YEARS OF ANSWEAR

*-20% z kodem: BDAY przy zakupach za min. 400 zł.

Szczegóły

Sneakersy Hoff CITY CHERRY – styl i komfort w miejskim wydaniu

Sneakersy Hoff CITY CHERRY to damskie obuwie o niskim profilu, które łączy w sobie modny design z funkcjonalnością. Ten model, w intensywnym bordowym kolorze, stanowi doskonałą bazę dla casualowych i streetwearowych stylizacji, dodając im wyrazistego charakteru. Wykonane z połączenia skóry zamszowej i materiału tekstylnego, sprzyjają wygodzie i stylowi w miejskim zgiełku.

Sneakersy Hoff 22602408 – dlaczego warto je wybrać?

  • Wkładka Memory Foam, która dopasowuje się do kształtu stopy, sprzyjając komfortowi
  • Usztywniony zapiętek, który stabilizuje stopę, wspomagając jej prawidłowe ułożenie
  • Cholewka z zamszu i materiału tekstylnego, nadająca obuwiu trwałość i estetyczny wygląd
  • Miękka wyściółka tekstylna, która sprzyja komfortowi noszenia przez cały dzień
  • Niski profil cholewki, który pozwala na swobodę ruchów i podkreśla miejski styl
  • Płaska podeszwa z gumy, która oferuje stabilność i dobrą przyczepność do podłoża
  • Klasyczne sznurowanie, które umożliwia precyzyjne dopasowanie obuwia do stopy
Cechy produktu
Profil
niski
Podeszwa
guma
Zapięcie i dopasowanie
sznurowane
Typ podeszwy
płaska
Dane produktu
Kod producenta
22602408
Kolor producenta
CHERRY
Kolor
bordowy
Marka
Hoff
Materiał
Cholewka:
Skóra zamszowa, Materiał tekstylny
Wnętrze:
Materiał tekstylny
Podeszwa:
Materiał syntetyczny
Wymiary
Technologie
Podobne produkty
Hoff BRIDGE NAPPA CLAY sneakersy damskie skórzane bordowe 22661408
Hoff
BRIDGE NAPPA CLAY sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY MELBOURNE damskie kolor bordowy 22502004
Hoff
Sneakersy CITY MELBOURNE
519,99 zł
Hoff BRIDGE METALLICS BURGUNDY sneakersy damskie skórzane bordowe 22561015
Hoff
BRIDGE METALLICS BURGUNDY sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Alohas Sneakersy skórzane Tb.490 damskie kolor bordowy S100471-34
Alohas
Sneakersy skórzane Tb.490
Cena aktualna:
519,99 zł
Cena regularna: 769,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549,99 zł
-24%
extra -10% z kodem: BDAY*
adidas Originals Sneakersy skórzane Teakwondo damskie kolor bordowy IH4455
adidas Originals
Sneakersy skórzane Teakwondo
Cena aktualna:
219,99 zł
Cena regularna: 479,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 289,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Tommy Hilfiger Sneakersy zamszowe TH HERITAGE COURT SNEAKER SUEDE damskie kolor bordowy FW0FW09266
Tommy Hilfiger
Sneakersy zamszowe TH HERITAGE COURT SNEAKER SUEDE
Cena aktualna:
249,99 zł
Cena regularna: 409,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 261,99 zł
Inuikii Shearling Low Velcro sneakersy damskie zamszowe bordowe 1001.001.0231
Inuikii
Shearling Low Velcro sneakersy damskie zamszowe
1019,90 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Camper Sneakersy zamszowe Peu Path damskie kolor bordowy K201815-003
Camper
Sneakersy zamszowe Peu Path
Cena aktualna:
309,99 zł
Cena regularna: 609,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
Camper Runner Twentyfive sneakersy damskie skórzane bordowe K201907-011
Camper
Runner Twentyfive sneakersy damskie skórzane
589,99 zł
-10%
extra -10% z kodem: BDAY*
Gant Cuzmani sneakersy damskie bordowe 33538354
Gant
Cuzmani sneakersy damskie
Cena aktualna:
499,99 zł
Cena regularna: 629,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 559,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Verbenas SIMONA NISE sneakersy damskie bordowe 9802451107
Verbenas
SIMONA NISE sneakersy damskie
379,99 zł
-10%
extra -10% z kodem: BDAY*
Patrizia Pepe Sneakersy damskie kolor bordowy 2Z0054 V040 FG41
Patrizia Pepe
Sneakersy
Cena aktualna:
499,99 zł
Cena regularna: 1009,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 559,99 zł
Puma Speedcat Slipon Danielle Cathari sneakersy damskie skórzane bordowe 407088
Puma
Speedcat Slipon Danielle Cathari sneakersy damskie skórzane
519,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Kennel & Schmenger Sneakersy skórzane Drift kolor bordowy 51-15080
Kennel & Schmenger
Sneakersy skórzane Drift
Cena aktualna:
589,99 zł
Cena regularna: 1249,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 619,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Lauren Ralph Lauren Janson II sneakersy damskie zamszowe bordowe 802868344010
Lauren Ralph Lauren
Janson II sneakersy damskie zamszowe
509,99 zł
-50%
extra -10% z kodem: BDAY*
Reebok Classic Sneakersy zamszowe Club C Megacourt kolor bordowy 100201244
Reebok Classic
Sneakersy zamszowe Club C Megacourt
Cena aktualna:
269,99 zł
Cena regularna: 539,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Billi Bi Sneakersy zamszowe A8575 588 Bordo damskie kolor bordowy A8575 588 Bordo
Billi Bi
Sneakersy zamszowe A8575 588 Bordo
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 669,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Tommy Jeans Sneakersy zamszowe THE GREENWICH EDGE SUEDE damskie kolor bordowy EN0EN02924
Tommy Jeans
Sneakersy zamszowe THE GREENWICH EDGE SUEDE
Cena aktualna:
239,99 zł
Cena regularna: 449,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 254,99 zł
-10%
extra -10% z kodem: BDAY*
Gant Cuzima sneakersy damskie skórzane bordowe 33531344
Gant
Cuzima sneakersy damskie skórzane
Cena aktualna:
529,99 zł
Cena regularna: 589,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 589,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Steve Madden Sneakersy FREEKICK-SE damskie kolor bordowy 11004869
Steve Madden
Sneakersy FREEKICK-SE
Cena aktualna:
259,99 zł
Cena regularna: 469,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 274,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Tommy Hilfiger TH WAVE RUNNER sneakersy damskie bordowe FW0FW09484
Tommy Hilfiger
TH WAVE RUNNER sneakersy damskie
529,99 zł
adidas Originals Sneakersy zamszowe Campus 00S Beta kolor bordowy JQ8368
adidas Originals
Sneakersy zamszowe Campus 00S Beta
Cena aktualna:
359,99 zł
Cena regularna: 529,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 264,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
adidas Originals Superstar II sneakersy damskie skórzane bordowe KJ4655
adidas Originals
Superstar II sneakersy damskie skórzane
529,99 zł
-27%
extra -10% z kodem: BDAY*
Kennel & Schmenger Sneakersy zamszowe Gaz damskie kolor bordowy 61-16730.343
Kennel & Schmenger
Sneakersy zamszowe Gaz
Cena aktualna:
629,99 zł
Cena regularna: 1269,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 869,99 zł
-10%
extra -10% z kodem: BDAY*
adidas Originals Japan sneakersy damskie zamszowe bordowe KJ6153
adidas Originals
Japan sneakersy damskie zamszowe
Cena aktualna:
339,99 zł
Cena regularna: 529,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
U.S. Polo Assn. JAZZ005 sneakersy damskie bordowe JAZZ005W/GHY1
U.S. Polo Assn.
JAZZ005 sneakersy damskie
379,99 zł
adidas Breaknet sneakersy damskie skórzane bordowe KZ9623
adidas
Breaknet sneakersy damskie skórzane
239,99 zł
-14%
extra -10% z kodem: BDAY*
Gant Cuzima sneakersy damskie skórzane bordowe 33533345
Gant
Cuzima sneakersy damskie skórzane
Cena aktualna:
503,99 zł
Cena regularna: 589,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 589,99 zł
-15%
extra -10% z kodem: BDAY*
Guess JHELL2 sneakersy damskie zamszowe bordowe FLTJHE SUE12
Guess
JHELL2 sneakersy damskie zamszowe
Cena aktualna:
464,99 zł
Cena regularna: 549,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia do sprzedaży: 549,99 zł
Odkryj produkty Hoff
-20% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY MELBOURNE damskie kolor bordowy 22502004
Hoff
Sneakersy CITY MELBOURNE
519,99 zł
Hoff BRIDGE METALLICS BURGUNDY sneakersy damskie skórzane bordowe 22561015
Hoff
BRIDGE METALLICS BURGUNDY sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
Hoff BRIDGE NAPPA CLAY sneakersy damskie skórzane bordowe 22661408
Hoff
BRIDGE NAPPA CLAY sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE VICHY OW sneakersy damskie zamszowe białe sportowe 12661037
Hoff
BRIDGE VICHY OW sneakersy damskie zamszowe
Cena aktualna:
489,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy BRIDGE SATIN BROWN damskie kolor różowy 22561004
Hoff
Sneakersy BRIDGE SATIN BROWN
679,99 zł
Hoff BRIDGE FL AUBERGINE sneakersy damskie zamszowe fioletowe 22661426
Hoff
BRIDGE FL AUBERGINE sneakersy damskie zamszowe
679,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy BRIDGE MKII GREEN kolor zielony 22559004
Hoff
Sneakersy BRIDGE MKII GREEN
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 649,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł
Hoff PARK PRINT BROWN sneakersy damskie skórzane brązowe 22619410
Hoff
PARK PRINT BROWN sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff CITY DOPAMINE AQUA sneakersy damskie zamszowe turkusowe 12602013
Hoff
CITY DOPAMINE AQUA sneakersy damskie zamszowe
Cena aktualna:
369,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 389,99 zł
Hoff Sneakersy Hoff x Morris & Co.'s BRIDGE CHERRY damskie kolor czerwony 22561002
Hoff
Sneakersy Hoff x Morris & Co.'s BRIDGE CHERRY
769,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY TERRACOTTA damskie kolor czerwony 12602007
Hoff
Sneakersy CITY TERRACOTTA
Cena aktualna:
379,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff CITY DOPAMINE GREY sneakersy damskie zamszowe szare 12602012
Hoff
CITY DOPAMINE GREY sneakersy damskie zamszowe
Cena aktualna:
389,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 414,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff ART sneakersy damskie zielone 22603002
Hoff
ART sneakersy damskie
599,99 zł
Hoff BRIDGE DOPAMINE BERRY sneakersy damskie skórzane czerwone sportowe 12661018
Hoff
BRIDGE DOPAMINE BERRY sneakersy damskie skórzane
Cena aktualna:
449,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,99 zł
Hoff BRIDGE SEQUINS TEAL sneakersy damskie zamszowe turkusowe 22661012
Hoff
BRIDGE SEQUINS TEAL sneakersy damskie zamszowe
679,99 zł
Hoff Sneakersy Hoff x Morris & Co.'s BRIDGE BLUE damskie kolor niebieski 22561001
Hoff
Sneakersy Hoff x Morris & Co.'s BRIDGE BLUE
769,99 zł
Hoff BRIDGE VELCROS BEIGE sneakersy damskie skórzane beżowe 22661411
Hoff
BRIDGE VELCROS BEIGE sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff TANAGER sneakersy damskie pomarańczowe 12510001
Hoff
TANAGER sneakersy damskie
Cena aktualna:
309,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy SAINT LOUIS kolor różowy 12502022 CITY
Hoff
Sneakersy SAINT LOUIS
499,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY RETRO ORCHIDE damskie kolor różowy 12602010
Hoff
Sneakersy CITY RETRO ORCHIDE
Cena aktualna:
359,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE MKII BLUE sneakersy damskie niebieskie 22659409
Hoff
BRIDGE MKII BLUE sneakersy damskie
639,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy SANTANDER kolor beżowy 12502013 CITY
Hoff
Sneakersy SANTANDER
519,99 zł
-10%
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE BOW VICHY BERRY sneakersy damskie skórzane różowe Mary Jane 12661041
Hoff
BRIDGE BOW VICHY BERRY sneakersy damskie skórzane
Cena aktualna:
419,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,99 zł
-10%
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE VICHY SOLID MESH SAGE sneakersy damskie zamszowe białe sportowe 12661036
Hoff
BRIDGE VICHY SOLID MESH SAGE sneakersy damskie zamszowe
Cena aktualna:
439,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 489,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY RETRO MAUVE sneakersy damskie fioletowe 22602416
Hoff
CITY RETRO MAUVE sneakersy damskie
599,99 zł
Hoff CITY CHROMA FERN sneakersy damskie zielone 22602401
Hoff
CITY CHROMA FERN sneakersy damskie
599,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy ALLEY AUBERGINE WOMA damskie kolor fioletowy 22562006
Hoff
Sneakersy ALLEY AUBERGINE WOMA
559,99 zł
-10%
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE BOW VICHY SAGE sneakersy damskie zielone sportowe 12661044
Hoff
BRIDGE BOW VICHY SAGE sneakersy damskie
Cena aktualna:
419,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE FL BEIGE sneakersy damskie zamszowe beżowe 22661416
Hoff
BRIDGE FL BEIGE sneakersy damskie zamszowe
679,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE FLBLUE sneakersy damskie zamszowe niebieskie 22661417
Hoff
BRIDGE FLBLUE sneakersy damskie zamszowe
679,99 zł